Історія школи

Історія кожної школи - це не лише історія вчителів, що працюють у ній, а й історія багатьох поколінь, що вийшли зі стін рідної альма-матер і множили її славу своїми досягненнями. Історія Ольшанської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів веде свій відлік з 1968 року.
9 вересня 1968 року Ольшанська школа відкрила двері для 486 учнів. Майбутнє 65 першокласників у 1968 році було довірено вчителям Запорожченко В. Л. та Григорчук Г. Г.
У нову школу за покликанням сердець з'їхалися вчителі з різних куточків країни: Харківщини, Полтави, Херсона, Черкащини, Уралу і Криму. У багатьох з них і понині у трудових книжках єдиний запис про місце роботи - Ольшанська середня школа.
Педагогічний колектив під керівництвом Атанасова Сергія Яковича власноруч допомагав будівникам готувати приміщення до відкриття.
Педагогічний колектив та випускники школи з повагою та любов'ю згадують учителів-ветеранів, тих, хто стояв біля витоків історії навчального закладу, залишив у ньому часточку свого серця.
Естафету керівництва прийняла молода, ініціативна жінка - Вакатова Валентина Миколаївна. Ії наступницею стала Єзопкіна Леонора Петрівна, природжений педагог, творча особистість. У період суспільних змін колективом керував Руденко Олег Пилипович. Потім більше 10 років школу очолював Носовський Віктор Іванович, вимогливий, добре знаючий педагогічну справу керівник. Він запроваджував в школі створення профільних класів та поглиблене вивчення окремих предметів, рейтингове навчання. Його вміле керівництво дало можливість колективу школи за рейтинговими показниками бути першими серед шкіл Миколаївського району.
У вересні 2010 року цю естафету керівництва прийняла молода, енергійна жінка, колишня випускниця Ольшанської школи - Молчанова Світлана Вікторівна. Сьогодні Ольшанська школа твердо займає передові позиції в освітянській галузі.
Школа для всіх нас назавжди залишається святинею, оселею, звідки починається життєвий шлях. Вона вселяє віру в силу знань, любов до України, повагу до її історії, мови. Педагогічний колектив Ольшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів метою своєї роботи вважає створення умов для розвитку творчого потенціалу кожної особистості. Наша родина - це ті, хто навчає, і ті, хто навчається, та їхні батьки, та ще ті, хто навчався й працював у ній, і їхні родини, а ще ті, хто приходить до школи, щоб допомогти нам. Ми цінуємо тепло людських взаємин, щирість і шляхетність, виховуємо красу спілкування, учимо розуміти унікальність кожної людини. Шкільна родина щаслива злагодою та взаємним розумінням. Добру пам'ять серед вихованців та вчителів школи залишили ветерани педагогічної праці.
Результатом роботи школи є глибокі знання учнів, помножені на високу духовність кожного випускника. За роки існування школи її закінчили майже 4000 учнів, з них 85 нагороджено золотими  та срібними медалями. Якої б галузі людської діяльності ми не торкнулися, у кожній серед кращих знайдемо тих, кому путівку в життя дала наша школа. Маленький острівець дитинства на карті рідного містечка - це наша школа, яка ошатною, по-родинному затишною зустрічає усіх, хто в ній навчається і навчає, для кого дорога від шкільного порогу стала дорогою мрій з дитинства у життя.
Добрий наш дім - рідна школа…

> Історія школи
Наша адреса
вул. Леніна, 8А,
смт. Ольшанське
Миколаївський район
Миколаївська область

Наша електронна скринька:
olshanscool@ukr.net

Наш телефон:
51-67-89

Про сайт
© Офіційний веб-сайт
Ольшанського загальноосвітнього закладу середньої освіти.
Сайт був створений у вересні 2007 року.
Ольшанський
ЗЗСО