Наше кредо:
Жити для людей і заради людей!
> Профспілка
Профспілка
Голова профспілки Ольшанської школи Жосан Інна Анатоліївна
Учитель одна з найблагородніших професій, що вимагає дбайливого відношення з боку влади і суспільства. Зараз багато говориться про модернізацію вітчизняної освіти, впроваджують у життя нові методики, нові інформаційні технології. Але саме коштовне, що було і є в нашій школі, це, звичайно, Учитель! Саме тому необхідно підвищувати статус учительської професії, підтримувати учителів не тільки морально, але й матеріально.
Наша профспілка  об'єднує 49 учителів, техпрацівників.
Основними цілями нашої профспілки є захист соціально-трудових прав і професійних інтересів  її членів.
Важливо підтримати колег, які тільки стали на професійний шлях. У молодого вчителя є наставник,  їх  залучаємо до роботи в творчих групах, "Школі молодого вчителя".
Учителі-пенсіонери завжди бажані гості на наших шкільних святах. Вони виражають велику вдячність за організацію зустрічей і залишаються задоволені теплим прийомом і увагою. Не забуваємо про них, коли складаємо списки на комунальні пільги, намагаємось допомогти  їм  в різних життєвих ситуаціях.
Одним з улюблених свят колективу є День учителя. Традицією став виїзд на природу. Свіже повітря, спортивні ігри, вікторини, конкурси - все це піднімає настрій і об'єднує колектив.
Ретельно ми готуємося до проведення свят Нового року, 23 лютого та 8 Березня  і до цих дат приурочуємо різні заходи.
Запам'ятовуються колегам дні колективного відпочинку. Щорічно профспілковий комітет організовує одноденні поїздки працівників школи на море. Восени, коли сонечко ще бавить нас теплим промінням, їдемо по гриби. Неодноразово відвідували вистави у Миколаївському академічному  художньому російському драматичному театрі і в Миколаївському академічному  українському театрі драми та  музичної комедії, переглядали прем'єри у кінотеатрах міста Миколаєва.
Наша шкільна родина побувала  в історичних та заповідних місцях України: острів Хортиця,  на Херсонщині в замку тамплієрів,  українській Швейцарії - Мигії.
Упродовж літнього періоду найбільша увага приділяється оздоровленню членів профспілки, насамперед дітей.  У цьому році троє працівників школи відпочили на базі відпочинку "Зміна" разом зі своїми дітьми, двоє членів колективу оздоровилися у санаторії.
Профспілка не забуває про своїх ювілярів: підтримує не тільки морально, але й матеріально.
У профкомі нашої школи працює згуртована команда однодумців, готова працювати на благо членів колективу. Профспілці належить зробити велику роботу із створення сприятливих умов праці і відпочинку членів колективу, активізації роботи по підвищенню престижу професії вчителя.
Голова профспілки Жосан Інна Анатоліївна
2011 рік
2013 рік
Наша адреса
вул. Леніна, 8А,
смт. Ольшанське
Миколаївський район
Миколаївська область

Наша електронна скринька:
olshanscool@ukr.net

Наш телефон:
51-67-89

Про сайт
© Офіційний веб-сайт
Ольшанського загальноосвітнього закладу середньої освіти.
Сайт був створений у вересні 2007 року.
Ольшанський
ЗЗСО