> Спортивне життя
Спорт і учень
Наша адреса
вул. К. Ольшанського, 8А,
смт. Ольшанське
Миколаївський район
Миколаївська область

Наша електронна скринька:
olshanscool@ukr.net

Наш телефон:
51-67-89

Про сайт
© Офіційний веб-сайт
Ольшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Сайт був створений у вересні 2007 року.
Ольшанська
ЗОШ І-ІІІ ст.
Природно, що власних дітей батьки досить-таки рано починають долучати до спорту, віддаючи їх на різні секції за інтересами. Звичайно, спортсмени в підсумку можуть вийти не з усіх, але як відрізнити спортивних дітей від звичайних їх однолітків і в яких випадках не варто занадто активно долучати дитину до спорту?
Відмінності спортивних дітей від інших
Спортивні діти часто мають природні схильності до того чи іншого виду спорту. Зазвичай захоплюються спортом рухливі діти. Спорт для них - це можливість виплеснути накопичилася енергію, направити її в "правильне русло".
Відмінними рисами спортивних дітей також є:
- хороший фізичний розвиток, такі діти в меншій мірі схильні до простудних захворювань і ростуть більш міцними;
- лідерські якості, сильний командний дух;
- вміння ставити і досягати мети;
- витривалість.
Батузов Денис Сергійович, вчитель фізичної культури
Для того щоб діти росли спортивними, тобто любили спорт і були розвинуті фізично, батьки з дитинства повинні привчати їх до цього заняття. Хорошим мотиватором стане приклад батьків і спільні заняття спортом, особливо активні ігри на свіжому повітрі. Так, можна ходити з дитиною взимку в басейн, а влітку виїжджати куди-небудь на водойму і займатися плаванням. Буде дуже добре, якщо вдома ви обладнаєте спортивний куточок - діти будуть з радістю там гратися. Більше ходіть пішки, катайтеся на велосипедах, роликах - будьте активними! Взимку також не варто обмежувати дітей у активних спортивних іграх на свіжому повітрі: гра в сніжки, катання на ковзанах, лижах і санках - все це дуже корисні для здоров'я заняття.
Але пам'ятайте, що виростити спортивних дітей можна тільки тоді, коли ви не нав'язуєте ним заняття спортом насильно, дітки повинні самі бути захоплені спортом і виконувати фізичні вправи з радістю. Те ж саме стосується і спортивних секцій - діти не повинні туди ходити тільки тому, що так хочуть батьки. Адже найчастіше батьки намагаються власні спортивні невдачі в минулому "виправити" за рахунок дитини, нав'язуючи йому той чи інший вид спорту, а це вже серйозна психологічна травма для неї. Крім того, існують види спорту, які не підходять під темперамент і характер дитини, тому потрібно уважно спостерігати за малюком, відчувати його потреби і в жодному разі не йти проти його волі.
Тому наша школа закликає учнів займатися спортом і фізкультурою. Позбавивши себе залежності від шкідливих звичок і більше приділити уваги своєму здоров'ю та своєму тілу. Адже в здоровому тілі здоровий і дух.
Як виростити спортивних дітей?
Спортивні досягнення у 2017-2018 навчальному році