Наші успіхи
> Наші успіхи
Наша адреса
вул. Леніна, 8А,
смт. Ольшанське
Миколаївський район
Миколаївська область

Наша електронна скринька:
olshanscool@ukr.net

Наш телефон:
51-67-89

Про сайт
© Офіційний веб-сайт
Ольшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Сайт був створений у вересні 2007 року.
Ольшанська
ЗОШ І-ІІІ ст.
Провідна роль школи полягає у навчанні дітей, стимулюванні творчої праці, усебічному розвиткові їх талантів.
Діти - найбільше багатство нації. Не одне покоління таких "дорогоцінних камінців" вийшло із Ольшанської загальноосвітньої школи. Проте на зміну їм підростає молоде покоління.
Олімпіадник - маленький творець, але творець майбутнього.
Районні олімпіади і конкурси
Предмет
Прізвище, ім'я учня
Клас
Місце
Учитель, який підготував
Російська мова
Федоренко Марина
8
ІІ
Авелічева Т.Г.
Хімія
Новицький Валерій
7
ІІІ
Пуриш Т.В.
Ілляшенко Юлія
11
ІІ
Інформатика
Рошка Іван
8
І
Фірсіна С.І.
Морозов Микола
8
ІІ
Молчанова С.В.
Математика
Остроухов Дмитро
8
ІІІ
Шиліна С.В.
Бойченко Володимир
11
ІІІ
Пуриш Т.В.
Історія
Самунь Віталій
11
ІІІ
Штригель Н.А.
Англійська мова
Сиротенко Вікторія
11
ІІІ
Толіка О.Л.
Біологія
Ілляшенко Юлія
11
І
Самохвалова Л.І.
Інформаційні технології
Верещагіна Катерина
8
ІІ
Молчанова С.В.
Шиян Валентин
8
І
Фірсіна С.І.
Фізика
Новицький Валерій
7
ІІ
Пуриш Т.В.
ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Українська мова
Жосан Владислава
3
ІІ
Синенко Н.М.
Онуфрієв Роман
7
ІІІ
Долженіцина В.М.
Махиня Аліна
10
ІІ
ІІ етап обласного заочного гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"
Гурток "Олімпійські резерви"
Триволь Юлія
10
І
Фірсіна С.І.
Ілляшенко Юлія
11
І
Гурток "Міраж"
Білоус Катерина
11
І
Друзь О.О.
Гнатенко Катерина, Сиротенко Вікторія, Головацький Сергій
11
І
Районний конкурс читців-декламаторів "Поетична пристань"

Хасап Ніколєтта
9
ІІ
Федорова О.П.

Тимків Вікторія
5
ІІ

Погрибняк Дмитро

І
Погрибняк О.В.
Районний етап конкурсу з інформаційних технологій
Гурток "Олімпійські резерви"
Рошка Іван
8
І
Фірсіна С.І.
Шиян Валентин
8
І
Ілляшенко Юлія
11
І
Гурток "Міраж"
Костраба Дмитро
5
І
Друзь О.О.
Лейман Олександр
11
І
Гнатенко Катерина
11
ІІ
Обухов Андрій
11
ІІ
Обласні олімпіади і конкурси
Предмет
Прізвище, ім'я учня
Клас
Місце
Учитель, який підготував
Біологія
Ілляшенко Юлія
11
ІІІ
Самохвалова Л. І.
Українська мова
Махиня Аліна
10
ІІІ
Долженіцина В.М.
ІІІ етап обласного заочного гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"
Гурток "Олімпійські резерви"
Триволь Юлія
10
І
Фірсіна С. І.
Ілляшенко Юлія
11
І
Гурток "Міраж"
Білоус Катерина
11
І
Друзь О.О.
Гнатенко Катерина, Сиротенко Вікторія, Головацький Сергій
11
ІІ
ІІІ етап обласного XVI Всеукраїнського конкурсу , присвяченого 100-річчю утворення Української Центральної Ради
Українська мова
Триволь Юлія
10
І
Бойчук О.І.
Обласний етап конкурсу з інформаційних технологій
Гурток "Міраж"
Костраба Дмитро
5
ІІ
Друзь О.О.
Гурток "Олімпійські резерви"
Рошка Іван
8
І
Фірсіна С.І.
Прізвище, ім'я
Клас
Загальна кількість балів
Місце
Ілляшенко Юлія
11
87,6
1
Хасап Ніколета
9
77,4
2
Старинець Дарья
10
71,9
3
Сиротенко Вікторія
11
63,8
4
Шиян Валентин
8-Б
62,9
5
Жовта Наталія
10
61,8
6
Самунь Віталій
11
61,6
7
Деменников Іван
9
61
8
Новицький Валерій
7
56,8
9
Рошка Іван
8-Б
53,9
10
Верещагіна Катерина
8-А
51,3
11
Рябєва Євгенія
9
50,5
12
Федоренко Марина
8-Б
49,6
13
Хоменко Володимир
6
49,5
14
Махиня Аліна
10
48,5
15
Триволь Юлія
10
48
16
Онуфрієв Роман
7
47,2
17
Ністеренко Лада
7
46,7
18
Вітріщак Артем
5-А
46,2
19
Онішко Поліна
9
44,8
20
Тютюник Олег
9
43,6
21
Семененко Катерина
9
43,5
22
Прізвище, ім'я
Клас
Загальна кількість балів
Місце
Людвиновська Яна
11
42,3
23
Філоненко Вікторія
6
42,1
24
Друзь Катерина
6
40,3
25
Раткіна Вікторія
9
38,7
26
Друзь Андрій
7
37,8
27
Гнатенко Карина
11
37,5
28
Панфілова Анастасія
5-А
37
29
Хрипушин Віталій
5-А
37
30
Пивоваров Владислав
6
36,9
31
Кіяшова Влада
8-Б
36,6
32
Колєснік Юлія
9
35,9
33
Штиріна Дар'я
9
35,4
34
Мішеніна Юля
8-Б
35,4
35
Карпік Артем
8-Б
34,2
36
Сирота Олена
8-А
33,8
37
Костраба Дмитро
5-А
33
38
Іванова Діана
6
32,9
39
Шевченко Тетяна
6
32,7
40
Шилков Андрій
11
32,7
41
Баровський Геннадій
8-А
32,6
42
Буковський Андрій
10
31,7
43
Тимків Вікторія
5-А
31,1
44
Демидова Злата
9
31
45
Новицька Анастасія
5-Б
31
46
Овдієнко Софія
8-Б
31
47
Клименко Анастасія
10
30,6
48
Кучеренко Аліна
10
30,2
49
Прибилов Євген
8-А
29,7
50
Переможці рейтингу за 2016-2017 навчальний рік
Нагородження грошовою премією 100 грн.
Нагородження грамотами